İade & Değişim Şartları

> DEĞİŞİM

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar?

www.shalawallet.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren “14 GÜN” dür. 

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

1- Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.

2- Ürünü kargoya verdikten sonra 0 (530) 049 25 83 numaralı telefonumuzdan bize ulaşıp değiştirmek istediğiniz ürünü bildirebilirsiniz.

3- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz bilgi doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

Değişim İşlemide Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerde değişim sadece üzerine isim vb. ibareler yazılmamışsa yapılabilir. Ürün üzerinde isim vb. ibareler yer alıyorsa değişim yapılmaz. Üzerinde isim vb. yazmayan ürünler ile iligli olarak ise, tarafımıza gönderirken kargo ücreti ve ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

3- Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken sağlıklı paketleyerek göndermeniz gerekmektedir.

Değiştirdiğim ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı!

1- Değişim istediğiniz ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar Havale/EFT ödeme yöntemi ile tahsil edilmektedir.

> İADE

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve “Durum Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü ShalaWallet – Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. Çizmeci İş Merkezi No:87 İç Kapı No:196 Bayrampaşa / İSTANBUL adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman ,ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

– Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisindekartınıza iade edilir.

– Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale/eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir.

– Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

– Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz Iban numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir.

Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi?

Vermiş olduğunuz Iban’dan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. 0 (530) 049 25 83

SHALAWALLET.COM YASAL BİLDİRİM?

www.shalawallet.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.Bu internet sitesi www.shalawallet.com ‘un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. www.shalawallet.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. www.shalawallet.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.shalawallet.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. www.shalawallet.com’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. www.shalawallet.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.